Sosyal medyada bizi takip edin!


Facebook, Twitter, Linkedin ve Instagram sayfalarımız aracılığıyla bize her an ulaşabilirsiniz.

Lojistikte Doğru Tercih

Hizmet Belgeleri

Grupaj Servis, müşterilerinin ve içinde bulunduğu pazarın, bugünkü ihtiyaçlarını etkin ve verimli bir şekilde karşılarken, proaktif düşünen bir işletme olarak, 2000’li yılların farklı hizmet ve ihtiyaçlarına göre de yeniden yapılanmaktadır. Firmamız uluslararası bağlantıları ve deneyimli personeli ile, tüm ticari, operasyonel ve hukuki konuları göz önünde bulundurarak en uygun çözüm önerilerini sunmaktadır. Müşterilerine komple lojistik hizmeti vermek amacıyla yola çıkan Grupaj Servis Lojistik A.Ş., bu amaç doğrultusunda ilgili tüm yasal belgeleri edinmiştir. Firmamızın sahip olduğu C2, K1 ve R2 (Karayolu Taşıma Yönetmeliği’ne göre nakliye firmalarına en geniş yetkiyi sağlayan belgedir.) belgeleri süre aşımları sonrasında düzenli olarak yenilenmektedir. Söz konusu belgelerle firmamızın hizmet yelpazesi genişletilerek, farklı sektörlerdeki müşteri taleplerinin maksimum seviyede karşılanması hedeflenmektedir.

 

R2 YETKİ BELGESİ: Uluslararası taşıma işleri organizatörlüğü yapacaklara, verilir.

C2 YETKİ BELGESİ: Belirli bir zaman tarifesine göre ve/veya belirli bir zaman tarifesine uymaksızın eşya durumuna göre sefer düzenleyerek taşıma yapacaklara, verilir.

K1 YETKİ BELGESİ: Belirli bir zaman tarifesine göre ve/veya belirli bir zaman tarifesine uymaksızın eşya taşımacılığı yapacaklara, verilir.

Paylaş